Soutěž diplomových prací Cena Karla Velka 2018

22. 3. 2018 Eva Koudelková

Dovolujeme si vás pozvat do soutěže diplomových prací Cena Karla Velka 2018. Tři nejlepší diplomové práce budou vyhodnoceny na XXVI. Mezinárodním kongrese a výstavě Odpady – Luhačovice 2018, který se bude konat ve dnech 12. - 14. 9. 2018 v KD Elektra v Luhačovicích.

Do soutěže diplomových prací z oblasti odpadového hospodářství se mohou přihlásit všechny vysoké školy z ČR a SR, kde se obor odpadového hospodářství studuje v rámci bakalářského, inženýrského nebo doktorandského studia. Nejlepší diplomové práce nominuje daná katedra v počtu max. 2 diplomových prací.

Závaznou přihlášku do soutěže můžete podat do 30.5.2018 na webových stránkách kongresu nebo zasláním závazné přihlášky poštou na adresu firmy nebo emailem. Vyhodnocené práce zašlete na MŽP ČR nejpozději do 15. 7. 2018 na adresu MŽP uvedenou v závazné přihlášce.

Na kongres Odpady – Luhačovice 2018 se mohou přihlásit všichni zástupci vysokých škol z ČR a SR vyplněním závazné přihlášky pro firmy na oficiální stránce kongresu nebo zasláním závazné přihlášky poštou na adresu firmy nebo emailem.

Bonusy pro účastníky letošního kongresu:

1. Při přihlášení 3 účastníků z jedné firmy si mohou tito účastníci pozvat svého kolegu zdarma na celé odborné školení , systém 3+1
  2. Každý účastník, který se přihlásí na celé 3 dny kongresu obdrží velmi hodnotný Dárkový balíček s příjemným překvapením
  3. Pokud se účastník přihlásí a uhradí účastnický poplatek do 30.3.2018, může si pozvat na oba společenské večery jednu osobu zdarma.

V rámci mezinárodního kongresu bude probíhat odborné akreditované školení. Každý účastník obdrží po absolvování letošního ročníku akreditaci o délce 3 dny akreditovaného školení. Všichni účastníci obdrží profesionální výklad nové legislativy pro aktuální orientaci v nových vyhláškách, nařízeních, popř. novém návrhu zákona o odpadech.