Mladí ekonomové z ESF slaví mezinárodní úspěch

12. 5. 2017 Marta Vavřinová

Studenti Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity slaví další mezinárodní úspěch. Tým z katedry financí získal 2. místo v regionálním kole soutěže CFA Institute Research Challenge 2016–2017 a uspěl v konkurenci 36 nejlepších týmů z Evropy, Afriky a Blízkého Východu (EMEA regionu).

Michal Šperka, Matej Zabadal, Samuel Zima, Markéta Smolková a Tatiana Kološtová dosáhli historického úspěchu pro Českou republiku i Masarykovu univerzitu v rámci této prestižní soutěže finančních analytiků. Soutěž se konala od 26. do 28. dubna 2017 a studenti do regionálního kola postoupili z československého finále, které vyhráli.