Měli byste zájem o práci v SVI – knihovně ESF?

Do SVI – knihovny hledáme dva šikovné studenty nebo studentky na dlouhodobější spolupráci.

22. 2. 2018 Jaroslav Nekuda

Ideálním kandidátem na práci ve výpůjčním modulu je student nebo studentka ESF. Předpokládáme časovou flexibilitu, vztah ke knihám a IT, přesnost a spolehlivost, příjemné vystupování, umění jednat s lidmi a slušnou znalost angličtiny. Pracovní doba je převážně od pondělí do čtvrtka, od cca 16.00 do 19.30 hod. – nemusí to však být nutně „každý den“, v sobotu jen zřídka, během prázdnin je volno.

Jeden nástup předpokládáme již v březnu a druhý od září a spolupráce by měla dlouhodobější charakter (r. 2018–2021). Nabízíme pěkné pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv i slušný výdělek.

Pokud vás nabídka zaujala, napište nám krátký motivační dopis, ze kterého bude hned jasné, že ideálním kandidátem či kandidátkou jste právě vy a odešlete ho nejpozději do pátku 2. března na adresu knihovna@econ.muni.cz.