Na absolventy ekonomických univerzit čeká za zajímavé diplomky 60 tisíc Kč

8. 7. 2024

• Šestý ročník soutěže Cena Atlas Copco Services opět hledá zajímavé diplomové práce s ekonomickou tematikou
  • Vítězové si rozdělí 60 tisíc korun, hlavní výhra je 30 tisíc Kč
  • Ocenění čeká i na pedagogy – vedoucí a školitele vítězných prací
  • Diplomové práce mohou být v českém, slovenském i anglickém jazyce
  • Soutěž odmění celkem 10 studentů a jejich pedagogů
  • Studenti mohou přihlašovat své práce i tři roky po promocích

Motivovat a odměnit úspěšné absolventy a absolventky ekonomických oborů za zajímavé diplomové práce, a zároveň ocenit i pedagogy za odborné vedení jejich diplomantů. Ale také poskytnout vysokoškolákům zpětnou vazbu a vyzdvihnout netradičně zpracovaná ekonomická témata. I takové jsou cíle již šestého ročníku tradiční soutěže Cena Atlas Copco Services, která letos opět hledá zajímavé ekonomické diplomové práce, vzniklé na tuzemských univerzitách.

Na autory a autorky nejzajímavějších diplomek letos čeká celkem 60 tisíc korun, přičemž hlavní výhra činí 30 000 Kč. Hlásit své práce mohou absolventi až do konce srpna 2024 na webu www.CenaAtlasCopco.cz