Oddělení vnějších vztahů

Oddělení vnějších vztahů zajišťuje komunikaci ECON MUNI zejména s médii, uchazeči o studium, absolventy, partnery a sponzory fakulty. Organizuje akce pro studenty, absolventy i zaměstnance, např. Garden party, Den s partnery, Stříbrné promoce, výběr fakultního vína. Je organizátorem uchazečských akcí (Den otevřených dveří, Open Day) a popularizačních aktivit ECON MUNI (MjUNI, Noc vědců, Festival vědy a techniky). Poskytuje PR zázemí (tiskové zprávy, reklama, propagační materiály) akcím organizovaným jednotlivými pracovišti fakulty.

OVV je poradenské místo pro uplatňování Jednotného vizuálního stylu MU. Šablony jednotlivých dokumentů jsou k dispozici na této adrese.

Metodicky je vedeno proděkankou pro vnější vztahy a spolupráci s partnery Sylvou Žákovou Talpovou. Oddělení vnějších vztahů sídlí na děkanátě ECON MUNI ve 2. patře, dveře č. 250 a 251.

• marketingové kampaně
  • komunikace s médii
  • organizace fakultních akcí
  • tvorba propagačních tiskovin